Przejdź do treści

Prawa autorskie

Wszelkie znaki towarowe oraz postacie występujące w kategoriach i podkategoriach na stronie e-kolorowankidodruku.pl są wyłączną własnością ich właścicieli, i nie roszczymy sobie do nich żadnych praw.

e-kolorowankidodruku.pl kładzie nacisk na poszanowanie praw własności intelektualnej innych twórców.

Jeżeli uważasz, że Twoje dzieło zostało skopiowane w sposób naruszający prawa autorskie, prosimy o kontakt przez e-mail pod adresem: admin@e-kolorowankidodruku.pl. Zareagujemy natychmiast, usuwając treści z naszej strony i informując naszych licencjodawców o zaistniałej sytuacji. W treści wiadomości, prosimy podać podstawowe informacje, takie jak Twoje imię i nazwisko, link do materiału oraz dowód, że obraz/materiał jest Twoją własnością.

DEKLARACJA: Uważamy, że wszystkie obrazy publikowane na naszej stronie znajdują się w tzw. „domenie publicznej”. Nie mamy zamiaru naruszać żadnych praw własności intelektualnej, praw artystycznych ani praw autorskich. Wszystkie wyświetlane obrazy pochodzą z nieznanych źródeł lub są naszym oryginalnym fan-artem. Jeżeli jesteś prawowitym właścicielem któregokolwiek z kolorowanek i nie chcesz, aby były one publikowane, lub potrzebujesz odpowiedniego podpisu, prosimy o kontakt, a natychmiast podejmiemy odpowiednie kroki, aby usunąć obraz lub dostarczyć odpowiedniego autorstwa, tam gdzie jest to zasadne. Cała treść tej strony jest udostępniana bezpłatnie, więc nie czerpiemy żadnych korzyści finansowych z wyświetlania lub pobierania jakichkolwiek grafik.